Sarı Papatya halı yıkama fabrikası, halı yıkama, boru santrifüj, kurutma odaları, koltuk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama
Halı Yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama
halı yıkama
Overlok yapılır; Sarı papatya halı yıkama

HAKKIMIZDA

Sarı Papatya Halı Yıkama Fabrikası, koltuk yıkama, halı yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama konularında son sistem teknoloji harikası makinalar ile temizlik ve yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Halılarınız, yorganlarınız, koltuklarınız ve polar battaniyeleriniz boru sistemli santrafüj sayesinde zarar görmeden, katlanmadan ve buruşmadan özenle sıkılır.

Müşteri beklenti ve beğenisini ön planda tutan çözüm anlayışı, konusunda uzman teknik ekibi, yeni halı yıkama teknolojilerini yakından takip eden anlayışı, hijyen ve kalitenin hizmetin temeli olduğu bilinciyle Sarı Papatya Halı Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.

Ücretsiz servis hizmetimiz ile, halı, kilim, battaniye ve yorganlarınızı servis araçlarımız yaşadığınız mekanlardan alınıp temizlendikten sonra paketlenerek servislerimizle kapınıza kadar getirilip teslim ediliyor.

Gerçek temizliğin adresi...

 

HalI yIkama, koltuk yIkama, yorgan yIkama, battaniye yIkama

 

 

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  hizmetler   |  İletişim  | 
Sarı Papatya Halı Yıkama Fabrikası © 2011 Halı Yıkama