Sarı Papatya halı yıkama fabrikası, halı yıkama, boru santrifüj, kurutma odaları, koltuk yıkama, kilim yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama
Halı Yıkama, koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama
halı yıkama
Overlok yapılır; Sarı papatya halı yıkama

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama Makinası

Halı Yıkama makinamız son sistem teknoloji ile yere değmeden alt ve üst kısımları özel arıtılmış tazikli sular kullanılarak hijyenik bir şekilde yıkamaktadır. Kullandığımız kimyasal ve temizlik malzemeleri sayesinde halılarınızda bakteri ve mite oluşumuna engel olur. Ayrıca temizlikte kullanılan kimyasal ve temizlik malzemeleri insan sağlığı ve çevreye zararı olmayan ürün gruplarından seçilmektedir.

 

Boru Santrrifüj

Halılarınız, yorganlarınız, koltuklarınız ve polar battaniyeleriniz boru sistemli santrafüj sayesinde zarar görmeden, katlanmadan ve buruşmadan özenle sıkılır. Böylece katlanma ve sıkıştırma kaynaklı yıpranmalar engellenir.

 

 

Kurutma Odaları

Halılarınız paslanmaz ve kir tutmaz borular üzerinde güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmayacak açılarda, doğal hava sirkülasyonu sağlanarak kurutulur. Halılarınızın hem havalandırılması sağlanırken hemde renk dokusu korunarak kurutur. Kurutma işleminden sonra halılarınız paketlenerak servise hazır hale getirilir.

 

 

Koltuk Yıkama

Koltuklarınız profesyonel personel ve ekipmanlar ile özel olarak yapılan kimyasallar ile yıkanır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve kimyasallar bakteri oluşumunu engeller. Bu kimyasal ve temizlik malzemeleri çevreye ve insan sağlığına zarar vermez.